Oferta

Systemy dedykowane

Rynek dzisiejszych rozwiązań informatycznych oferuje mnóstwo gotowych systemów, charakteryzujących się bogactwem funkcji.

Niemniej jednak, często zdarza się, że nie są one w stanie sprostać specyficznym potrzebom przedsiębiorstw. Dostosowanie tych systemów do indywidualnych wymagań wiąże się zwykle z dużymi kosztami, jest procesem czasochłonnym, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwym. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem może okazać się oprogramowanie dedykowane, które idealnie spełnia Państwa oczekiwania.

Słuchając Państwa potrzeb i oczekiwań, z entuzjazmem podejmujemy się tworzenia nowych realizacji, które są idealnie dopasowane do specyfiki konkretnej branży i profilu działalności.

Zalety oprogramowania dedykowanego: 

  • idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  • nieograniczone możliwości modyfikacji i rozbudowy wraz z rozwojem przedsiębiorstwa
  • bezproblemowa obsługa ze względu na brak zbędnych funkcjonalności,
  • łatwiejsza integracja z innymi rozwiązaniami,
  • większe możliwości dopasowania technologicznego do systemów znajdujących się w firmie (bazy danych, sieci, strony internetowe itp.),
  • wdrożenie oprogramowania i szkolenia pracowników Zamawiającego,
  • gwarancja na oprogramowanie i asysta techniczna,
  • brak ograniczeń odnośnie licencji stanowiskowych, co gwarantuje nieograniczoną skalowalność w zakresie potencjalnych użytkowników systemu,
  • realizacja zadań systemów w różnym stopniu zaawansowania i skomplikowania.

Rozwój i utrzymanie

Rozwijanie Projektów

Jeśli Twój projekt napotkał na przeszkody i zatrzymał się, doświadczasz problemów, lub potrzebujesz go ożywić z nowym zespołem – serdecznie zapraszamy do współpracy. Realizujemy projekty naprawcze i rozbudowujące, które skutkują finalizacją Twojego projektu lub dodają mu nowych funkcjonalności, gwarantując tym samym realizację wyznaczonych celów biznesowych.

Poddamy pod ocenę założenia Twojego projektu lub jego rozbudowy, przeprowadzimy wstępną analizę potrzeb i zaproponujemy Ci plan działania skierowany na realizację ustalonego celu.

Po wspólnym przemyśleniu i zaakceptowaniu planu, podpiszemy umowę i przystąpimy do działania. Naszym celem jest wspólne osiągnięcie sukcesu.

Wsparcie i Monitorowanie 24/7

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów zapewnienie nieprzerwanej pracy ich systemów. Wiemy, że każdy przestój, utrata danych czy jakiekolwiek inne ograniczenia w działaniu aplikacji niosą za sobą znaczne koszty. Dlatego oferujemy wsparcie, które pomoże w utrzymaniu ciągłości działania systemów.

Zawarcie stałej umowy utrzymaniowej nie tylko zapewni Ci pomoc w rozwiązywaniu problemów, ale także dostarczy rekomendacji dotyczących modyfikacji czy usprawnień systemów. Dzięki temu będziesz mógł uniknąć potencjalnych zagrożeń i wykorzystać pojawiające się możliwości. Nasze wsparcie i monitorowanie to gwarancja spokoju i ciągłości działania Twojego biznesu.