Oferta

Systemy dedykowane

Dzisiejszy rynek rozwiązań informatycznych jest pełen gotowych systemów zapewniających szeroką gamę funkcjonalności.

Często bywa jednak tak, że nie spełniają one indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw i wymagają dostosowania, co wiąże się z dużo większymi kosztami i jest czasochłonne, a czasem bywa niemożliwe. Trafnym wyborem może okazać się oprogramowanie dedykowane, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Odpowiadając na Państwa potrzeby i oczekiwania ciągle podejmujemy się nowych realizacji spełniających wymogi konkretnej branży i profilu działalności.

Zalety oprogramowania dedykowanego: 

  • idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  • nieograniczone możliwości modyfikacji i rozbudowy wraz z rozwojem przedsiębiorstwa
  • bezproblemowa obsługa ze względu na brak zbędnych funkcjonalności,
  • łatwiejsza integracja z innymi rozwiązaniami,
  • większe możliwości dopasowania technologicznego do systemów znajdujących się w firmie (bazy danych, sieci, strony internetowe itp.),
  • wdrożenie oprogramowania i szkolenia pracowników Zamawiającego,
  • gwarancja na oprogramowanie i asysta techniczna,
  • brak ograniczeń odnośnie licencji stanowiskowych, co gwarantuje nieograniczoną skalowalność w zakresie potencjalnych użytkowników systemu,
  • realizacja zadań systemów w różnym stopniu zaawansowania i skomplikowania.

Rozwój i utrzymanie

Rozwój

Jeżeli Twój projekt z jakichś powodów zatrzymał się, masz problemy lub potrzebujesz uruchomić go ponownie z nowym zespołem – zapraszamy do współpracy. Realizujemy projekty naprawcze i rozbudowy dzięki którym Twój projekt zostanie ostatecznie ukończony lub uzyska nowe funkcjonalności zapewniając spełnienie jego celów biznesowych.

Zweryfikujemy założenia projektu/rozbudowy, przeprowadzimy wstępna analizę potrzeb i przedstawimy Ci plan działania, który doprowadzi do realizacji ustalonego celu.

Po wspólnym zweryfikowaniu planu podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji.

Utrzymanie i monitoring 24/7

Wspieramy naszych klientów w zapewnieniu ciągłości pracy ich systemów gdyż rozumiemy, że każdy przestój, utrata danych lub inne czasowe ograniczenia aplikacji wiążą się poważnymi kosztami.

Stała umowa utrzymaniowa zapewni Ci nie tylko wsparcie w rozwiązywaniu problemów, ale to również przygotowanie rekomendacji modyfikacji/usprawnień systemów w celu eliminacji potencjalnych zagrożeń i wykorzystania nadarzających się szans.